Whatsapp
MENÜ ☰

ÖZEL İMALAT

ACO,HKSC AKVO DUŞ KANALILUVADRAINS EKİBİ OLARAK ÇÖZÜMLERİMİZ

 

-DUVARDAN DUVARA ÖZEL DUŞ KANALI ÜRETİMİ

Teknoloji her geçen gün geliştikçe, banyo tasarımları da bununla birlikte değişmekte özellikle minimalist mimarinin hayatımıza girmesi ile yeni tasarım banyolar göz doldurmaktadır. Luvadrains olarak, bizde kısıtlı banyo alanlarında duvardan duvara her boyda paslanmaz lineer duş kanalı üreterek tasarımlarınızı kalitemizle tamamlıyoruz..

65cm den 130cm’e kadar istenilen her boy ve belirli desenlerde üretim yapıp, özellikle yurtdışına ihraç etmekteyiz.

ACO,HKSC AKVO DUŞ KANALI

-İSTENİLEN ÖLÇÜYE GÖRE GİDER REZERVUARI  TASARIMI

Eğer sizde aşağıdaki resimdeki gibi bir mimariye sahipseniz, Gider ölçünüzü bize bildirmeniz yeterli, verilen ölçüde yerinde keşif yapıp, özel programlarımızda tamamen size özel yeni duş kanalı tasarımı sunuyoruz. Aşağıda yurtdışına ihraç ettiğimiz özel bir hastene için ürettigimiz  0-22,5cm  arasında gider verip eğimlendirdiğimiz lineer duş kanalıdır.

ACO,HKSC AKVO DUŞ KANALI

-PÜRÜZSÜZ YÜZEY  TASARIMLARIMIZLA BANYONUZA ŞIKLIK KATIN

Özel olarak kullandığımız 1,5mm kalınlıktaki lineer duş kanallarımızın yüzeyi özel olarak kesilip, son kullanıcı açacak şekilde paketlenmiştir. Ayna parlaklıgında üretilen duş kanallarımız ile tasarımınıza sıklık katabilirsiniz.

ACO,HKSC AKVO DUŞ KANALI

 

-KALIPLARA TAKILMAYIN, TASARIMDA LİMİT SİZSİNİZ..

Yeni nesil mimaride limitleri zorluyoruz ve istediğiniz boy ve ölçüde ürünlerimizi size özel dokunuşlar ile tasarlıyoruz..Tasarım da eski kalıp ölçüleri geride bırakıp, limitlerinizi gelin beraber zorlayalım..

super lineer shower channel